Členství

Řádným členem spolku se může stát každý, kdo je autorem alespoň dvou zveřejněných literárních překladů ze severských jazyků do češtiny. Překladatelé, kteří tuto podmínku zatím nesplňují, nebo zájemci o překlad, se mohou stát čekateli.

Co vám přinese členství ve spolku?

  • možnost přednostně se účastnit vzdělávacích akcí (nejméně dvě velké akce ročně)
  • networking (společenské akce, setkávání a výměna zkušeností)
  • burza práce
  • možnost konzultace (mentoring)
  • kontakt pro nakladatelství (zviditelnění)
  • přístup do členské sekce (hesláře, kontakty)

Přihláška

Přihlášky prosím posílejte poštou nebo naskenované e-mailem.

Členský příspěvek

Členský příspěvek pro rok 2020 odhlasovala valná hromada ve výši:

1000 Kč řádný člen, 200 Kč čekatel.

Seznam členů

ŘÁDNÍ ČLENOVÉ:

  • Bartošková Marta (ISL, NOR)
  • Bažantová Olga (SVE)  
  • Bojanovský Jaroslav (SVE)    
  • Březinová Helena (DAN)            
  • Dohnálková Eva (NOR, SVE)
  • Fárová Lenka (FIN)    
  • Grečnerová Barbora (NOR)
  • Hanušová Jitka (FIN)
  • Hartlová Dagmar (SVE)
  • Hebedová Petra (FIN, EST) 
  • Hejkalová Markéta (FIN)                                
  • Hesová Petra (SVE)
  • Holá Jana (SVE)
  • Jindřišková Jitka (NOR)         
  • Jírková Magdalena (DAN)     
  • Kaprová Linda (SVE)
  • Kašparová Martina (ISL, SVE)
  • Kendíková Hana (NOR)
  • Kirsteinová Blanka (DAN)     
  • Kliková Markéta (DAN)                     
  • Kloučková Karolína (SVE)
  • Krištůfková Kateřina (NOR)  
  • Lyčka Zdeněk (DAN, NOR)    
  • Lysáčková Irena (SVE)
  • Melounová Anežka (FIN)                  
  • Mrázová Daniela (NOR, DAN)
  • Musilová Barbora (FIN)
  • Nováková Vendula (SVE)                  
  • Novotná Marie  (NOR, STAROSEV)
  • Novotný Robert (DAN, SVE)
  • Olešová (Podhorná) Lucie (SVE)                   
  • Severýn Martin (SVE)            
  • Somogyi Viola (SVE, DAN, NOR)    
  • Soukupová (Chrudinová) Anežka (SVE)               
  • Stašová Ema (FIN)       
  • Stehlíková Karolína (NOR)                
  • Stiessová Helena (SVE)
  • Šík Jan-Marek (FIN, SVE)
  • Štollová Alžběta (FIN)            
  • Švachová Romana (SVE)
  • Švec Michal (FIN)                  
  • Švolbová Hana (SVE)         
  • Vondřička Pavel (NOR, ISL, STAROSEV)
  • Voslářová Marie (SVE)
  • Vrbová Jarka (NOR) 
  • Zounková Daniela (NOR)

ČEKATELÉ:

  • Antalová Petra (FIN)
  • Běláková Kateřina (FIN, SVE)
  • Binderová Marie (NOR)
  • Břehovská Jana (FIN)
  • Doležalová Ela (FIN, SVE)
  • Horká Karolína (FIN)
  • Jagošová Kateřina (FIN, SVE)
  • Jelšík Adam (DAN)
  • Mokrý Martin (FIN)
  • Nechvátalová Gabriela (SVE)
  • Srbová Stanislava (DAN)
  • Taraldsen Medová Lucie (NOR)